Penzion U Bartoušků

Vítejte na stránkách Agropenzionu U Bartoušků, který se nachází v malebném prostředí obce Malíkovice, nedaleko Královského města Slaný ve Středních Čechách.
Penzion je v provozu od počátku roku 2014 a nabízí komfortně zařízené apartmány a pokoje s kapacitou 30 lůžek a 9 místy přistýlky. Penzion nabízí 7 parkovacích míst v areálu penzionu a jedno pro hendikepované osoby.
Součástí penzionu je multifunkční sportovní hala, která je plně vybavena pro mnoho sportovních kolektivních míčových aktivit, tak i pro různá pohybová a aerobní cvičení. Rovněž nabízíme zapůjčení kol k projížďkám po krásách Středočeského kraje.
Děti jistě potěší přítomnost několika hospodářských zvířat.
Penzion je vhodný nejen pro rodinné a rekreační pobyty, ale i pro školení firem a teambuildingy, prodejní akce firem, svatby a soukromé oslavy, vánoční a jiné večírky. Pro tyto účely lze využít vnitřní i venkovní prostory s možností grilování.
Uzavřenost a příjemná atmosféra celého areálu Vám zaručuje plné soukromí, pokud hledáte klid a toužíte po odpočinku, nebo jste aktivní a rádi byste využili mnoha především sportovních aktivit, kterými penzion disponuje.
Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

separator