Akce / svatby / školení 

Penzion se svým zázemím je vhodný pro pořádání jak soukromých oslav (svatby, narozeniny apod.), tak i firemních akcí (školení, teambuilding, večírky apod.). Pro tyto události jsme schopni nabídnout penzion v různém rozsahu využití areálu a námi poskytovaných služeb - z toho důvodu je potřeba provést kalkulaci vždy individuálně na základě požadavků klienta.
Pro společenské akce většího rozsahu je možno využít víceúčelovou halu o rozměrech 22x11 metrů s vlastním sociálním zázemím, WIFI. Halu je v případě pěkného počasí možno velkými posuvnými vraty propojit se zahradou a přímo navazující zpevněnou plochu s posezením a přípravou pro gril a výčepní zařízení – ideální kombinace pro svatby, oslavy, firemní večírky, turnaje apod. Upravená okrasná zahrada jako vhodný prostor pro svatební obřad.


Svatby a oslavy 2024

Pronájem celého objektu zahrnuje: parkování, ubytování, společenská místnost, velká kuchyně s jídelnou vč. nádobí a kompletního vybavení pro stolování, výčepní zařízení, venkovní posezení vč. grilu, víceúčelová hala vč. sociálního zázemí a sportovního vybavení, zahradní prostory.

Ceník 2024

leden - květen, říjen - prosinec 38.000 Kč bez DPH/den a noc
červen-září  42.000 Kč bez DPH/den a noc


Školení

Kapacita konferenční místnosti – běžně 20-40 míst.
Kalkulace dle přání a požadavků klienta.
Možnost zajištění občerstvení na přání klienta.
Pronájem školících prostor, vč. sociálního zázemí a projekční techniky.

separator